Het Ei van Columbus
De materialen van Ei van Columbus zijn inzetbaar voor het organiseren van activiteiten voor ouders van kinderen in de vve, groep 1 en 2. De ouder-kindworkshops kun je gebruiken als leidraad of inspiratie voor een ouderbijeenkomst. Het uitgangspunt is dat ouders mogen kijken op de groep, een activiteit met de kinderen uitvoeren en hier na afloop op reflecteren. Dit biedt ouders handvatten om thuis ook educatieve activiteiten met hun kind te ondernemen en het versterkt de relatie tussen ouder en school. De workshops volgen de structuur van Vooruitkijken – Uitvoeren – Terugkijken, waarbij alle stappen even belangrijk zijn.
Voor ouders die graag de woorden van de schoolthema’s willen oefenen, zijn er aanvullend taalwerkbladen op 3 taalniveaus beschikbaar.
Er is uitgegaan van de thema’s van LOGO-3000.

Kenmerken
Toegang
Klik op de oranje ondertitel 'Bekijk en download de documenten van het Ei van Columbus'.
Vervolgens vul je je e-mailadres, naam en naam van je organisatie in. Daarna verschijnen de materialen in beeld. Alle materialen zijn in pdf te downloaden.
Het ITTA kan tegen betaling adviseren of ondersteunen bij de implementatie van ouderactiviteiten aan de hand van deze (en andere) materialen.