Bibliotheekstelsel & netwerk

Koers- en reflectiegroepen

Hieronder vind je de contactgegevens van de koers- en reflectiegroepen.
Inhoudsblokken
  1. Geletterde samenleving
    Voorzitter: Evelien Fokkink
    e.fokkink@fundamentlosser.nl

    Contact netwerkteam: Adriaan Langendonk en Tirza de Fockert
    adriaan.langendonk@kb.nl en tirza.defockert@kb.nl 
     

  1. Participatie in informatiesamenleving
    Voorzitter: Theo Kemperman en Anke Bruggeman
    t.kemperman@bibliotheek.rotterdam.nl en abruggeman@bibliotheekkampen.nl

    Contact netwerkteam: Mark Deckers en Hildelies Balk
    Mark Deckers en hildelies.balk@kb.nl
     

  1. Leven lang ontwikkelen
    Voorzitter: Rachel van den Hoogen
    R.vandenHoogen@biblionetgroningen.nl

    Contact netwerkteam: Mariël Voogel en George Elissen
    Mariël Voogel en georges.elissen@rijnbrink.nl
     

  1. Medewerkers en vrijwilligers
    Voorzitter: Klaas Gravesteijn
    gravesteijn@debibliotheken.nl

    Contact netwerkteam: Gerard Meijer en Mirjam Bach
    gerard.meijer@stichtingspn.nl en bach@debibliotheken.nl
     

  1. Digitale (netwerk)infrastructuur
    Voorzitter (waarnemend voor Marc van den Berg): Dennis Eijsten
    dennis.eijsten@kb.nl

    Contact netwerkteam: Sander van Kempen en Johan Hoenink
    sander.vankempen@kb.nl en johan.hoenink@kb.nl

 

  1. Kwaliteit en kennis
    Voorzitter: Martijn Kleppe
    martijn.kleppe@kb.nl

    Contact netwerkteam: Marjolein Oomes
    marjolein.oomes@kb.nl

 

  1. Innovatie
    Voorzitter/ contact netwerkteam : Annerie Brenninkmeijer en Gerard Meijer 
    a.brenninkmeijer@denieuwebibliotheek.nl en gerard.meijer@stichtingspn.nl

 

  1. Collectie
    Voorzitter: Esther Westerveld
    ewesterveld@probiblio.nl

    Contact netwerkteam: Liesbeth Mantel
    liesbeth.mantel@kb.nl

 

  1. Gezamenlijke klantbenadering
    Voorzitter: Paul Adels
    p.adels@theek5.nl

    Contact netwerkteam: Frank Bergsma
    frank.bergsma@kb.nl